Obsługa załadunku i wyładunku w okresie zagrożenia wystąpienia koronawirusa

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług chłodniczych oraz zmieniającą się dynamicznie sytuacją w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa, przypominamy o wprowadzonych działaniach profilaktycznych dla pracowników oraz osób przebywających na terenie Chłodni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Na terenie Spółki obowiązują ograniczenia przebywania osób postronnych – kontrahentów oraz kierowców w Dziale Obsługi Klienta oraz na Dziale Usług. Kierowca nie będzie mógł być obecny w trakcie rozładunku/załadunku towaru. Dla zachowania bezpieczeństwa po zakończeniu pracy auto będzie plombowane przez pracownika Chłodni Szczecińskiej a nr plomby wpisany na dokumencie.

Kierowcy przywożący bądź odbierający towar muszą stawić się  w Dziale Obsługi Klienta do godziny 15.00.

Na terenie Spółki zamontowane zostały dwa punty zaopatrzone w płyny dezynfekcyjne – w miejscach wzmożonego ruchu związanego ze świadczonymi usługami (punkt obsługi klienta – dokumenty oraz punkt odbioru/dostawy towaru – chłodnia).

Prosimy o przekazanie wytycznych wprowadzonych w Chłodni Szczecińskiej Sp. z o.o. współpracującym z Państwem firmom spedycyjnym i transportowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *